Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu je jednoduchá pôžička, ktorá nevyžaduje zbytočné dokladovanie vašich príjmov pri uzavretí pôžičky. Pôžička bez dokladovania príjmu sa Vás nepýta koľko zarobíte a aké máte ďalšie príjmy. Ak tieto informácie nechcete oznámiť a doložiť, tak jednoducho nemusíte. Pôžičku môžu využiť žiadatelia, ktorí potrebujú požičať malú sumu rádovo do €350. V prípade, že potrebujete požičať viac, budete pravdepodobne potrebovať zástavu.

PÔŽIČKA BEZ PRÍJMU ONLINE

Táto pôžička je obľúbenou pôžičkou pre svoju nenáročnosť a jednoduchosť pri uzavretí. U pôžičky bez dokladovania príjmu nemusíte dokladovať svoje príjmy zo zamestnania, podnikania či inej činnosti. Ak žiadate o malú sumu, využite našu krátkodobú pôžičku do výplaty, kde svoje príjmy dokladať ani oznamovať nemusíte. Prekážkou nie je ani záznam v registri. Dokladať príjem nie je potrebná tiež u niektorých ďalších pôžičiek pred výplatou.

Bez dokladovania príjmu s ručením

Potrebujete požičať vyššiu sumu než pár stoviek eur? Potom je tu možnosť využiť produkt Americká hypotéka. Jedná sa o výhodnú pôžičku s nízkym úrokom. Nevýhodou je nutnosť ručiť nehnuteľnosťou, ktorá je v osobnom vlastníctve. Zastaviť možno napríklad rodinný dom, alebo byt, obyčajne tiež pozemok či rekreačný objekt. Americká hypotéka sa radí k najvýhodnejším pôžičkám na trhu. Je to dané tým, že poskytovatelia svoju pôžičku zaistí Vašou nehnuteľnosťou, tým pádom je pôžička menej riziková a môžu Vám ponúknuť lepšiu úrokovú sadzbu.