Pôžičky bez registra

Pôžičky bez registra sú určené ľuďom, ktorí už pôžičku mali, ale dostali sa do problému so splácaním. Vďaka tomu majú negatívny záznam v registri dlžníkov. Tento záznam je pre väčšinu poskytovateľov pôžičiek prekážkou na poskytnutie pôžičky. Šance na získanie pôžičky v bankovom sektore je nulová, nezostáva než sa obrátiť na pôžičky nebankové, ktoré tento záznam v registri bližšie preskúmajú a zváži či poskytnú pôžičku.

Záznam v registri dlžníkov je prekážkou

Pôžičky bez registra sú pôžičky, ktoré získate aj napriek tomu, že máte záznam v registri dlžníkov. Registrov je niekoľko. Ak máte záznam v niektorom, znamená to väčšinou STOP, pre získanie pôžičky. Počet ľudí, ktorí nie sú schopní splácať svoje pôžičky neustále stúpa. Záznam v registri nemusí nutne znamenať insolventnosť, alebo problémového klienta. Veľakrát postačí oneskoriť sa so splátkou a máte záznam.

Malá PÔŽIČKA DO VÝPLATY

Jedným z variantov, ak potrebujete požičať rádovo stovky eur, je využiť niektoré z pôžičky pred výplatou. Registre toleruje napríklad pôžičky pred výplatou. V prípade, kedy potrebujete väčšiu pôžičku, nezostáva než zvoliť produkt Americká hypotéka. Jedná sa o výhodnú pôžičku s nízkym úrokom. Nevýhodou je nutnosť založiť nehnuteľnosť, ktorá je v osobnom vlastníctve. Založiť možno napríklad rodinný dom, alebo byt, obyčajne tiež pozemok či rekreačný objekt. Americká hypotéka sa radí k najvýhodnejším pôžičkám na trhu.